Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
723 000 € 6 180 € / sq.ft.
  • Area: 117 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
682 000 € 5 930 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
518 000 € 4 670 € / sq.ft.
  • Area: 111 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
545 000 € 2 490 € / sq.ft.
  • Area: 219 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
518 000 € 2 380 € / sq.ft.
  • Area: 218 sq.ft.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4