Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
968 000 € 7 740 € / sq.ft.
  • Area: 125 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
941 000 € 7 410 € / sq.ft.
  • Area: 127 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
436 000 € 4 110 € / sq.ft.
  • Area: 106 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
518 000 € 4 840 € / sq.ft.
  • Area: 107 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
573 000 € 4 900 € / sq.ft.
  • Area: 117 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
532 000 € 4 670 € / sq.ft.
  • Area: 114 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
777 000 € 6 760 € / sq.ft.
  • Area: 115 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3