Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
477 000 € 3 270 € / sq.ft.
  • Area: 146 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
494 000 € 4 940 € / sq.ft.
  • Area: 100 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
675 000 € 4 250 € / sq.ft.
  • Area: 159 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
355 000 € 2 770 € / sq.ft.
  • Area: 128 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
436 000 € 3 760 € / sq.ft.
  • Area: 116 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
545 000 € 3 950 € / sq.ft.
  • Area: 138 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
491 000 € 4 310 € / sq.ft.
  • Area: 114 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2