Compare properties

Real Estate in United Arab Emirates

Found 2680 listings:
For Sale
682 000 € 4 980 € / sq.ft.
  • Area: 137 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
273 000 € 2 290 € / sq.ft.
  • Area: 119 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
627 000 € 4 420 € / sq.ft.
  • Area: 142 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
491 000 € 3 580 € / sq.ft.
  • Area: 137 sq.ft.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
682 000 € 3 920 € / sq.ft.
  • Area: 174 sq.ft.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4