Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
85 000 € 390 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 660 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
59 000 € 740 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storey: 7
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
220 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
250 000 € 960 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
125 000 € 520 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 585 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
180 000 € 650 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
185 000 € 520 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 11000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
110 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 231 sq.m.
  • Plot Area: 940 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
60 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 495 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
79 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 410 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2