Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
54 500 € 990 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Storey: 5
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
49 000 € 270 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
129 000 € 890 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 1617 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
105 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 660 € / sq.m.
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
95 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
250 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 315 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
79 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 410 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 830 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
70 000 € 760 € / sq.m.
  • Area: 92 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2