Compare properties

Real Estate in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
354 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Bedrooms: 11
For Sale
54 300 € 220 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 710 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
44 800 € 720 € / sq.m.
  • Area: 62 sq.m.
  • Storey: 5
  • Storeys count: 6
  • Bedrooms: 1