Compare properties

Property price in Bulgaria

Found 7703 listings:
For Sale
88 400 € 770 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Storey: 5
  • Storeys count: 5
  • Bedrooms: 2

Property prices in Bulgaria - in rubles, euros and dollars on Propimo.com. Found 7703 objects.