Compare properties

Real estate in Republic of Cyprus on the map

Found 22464 listings:
For Sale
316 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 300 000 €
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
500 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 107 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
387 400 € 3 870 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 4
For Sale
370 000 € 3 850 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
330 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
338 100 € 4 510 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
2 500 000 € 15 630 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 100 000 € 9 420 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 200 000 € 8 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.