Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
3 500 000 € 12 960 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
380 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 203 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 € 8 720 € / sq.m.
  • Area: 172 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
330 000 € 2 770 € / sq.m.
  • Area: 119 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
950 000 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 180 000 € 11 610 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 980 000 € 13 700 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
700 000 € 4 610 € / sq.m.
  • Area: 152 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 200 000 € 12 020 € / sq.m.
  • Area: 183 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 900 000 € 9 640 € / sq.m.
  • Area: 197 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
3 660 000 € 11 070 € / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 165 000 € 6 470 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
990 000 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
380 000 € 2 620 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
675 000 € 4 960 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
329 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 143 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 200 000 € 7 640 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4