Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
330 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 108 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 500 000 € 11 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
360 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
624 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
525 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
390 000 € 3 900 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
715 000 € 9 480 € / sq.m.
  • Area: 76 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
619 500 € 6 370 € / sq.m.
  • Area: 98 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
570 000 € 2 850 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
650 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4