Compare properties

Real Estate in Republic of Cyprus

Found 22464 listings:
For Sale
700 000 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
409 000 € 3 620 € / sq.m.
  • Area: 113 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
399 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 200 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
1 350 000 € 11 840 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
880 000 € 7 270 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 200 000 € 7 690 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 3
For Sale
1 800 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 850 000 € 6 580 € / sq.m.
  • Area: 281 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 250 000 € 6 790 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
330 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
550 000 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
750 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 134 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
450 000 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
340 000 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
399 000 € 2 720 € / sq.m.
  • Area: 147 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
825 000 € 5 160 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 180 000 € 11 610 € / sq.m.
  • Area: 188 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4