Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
240 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1660 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
348 000 € 2 070 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 1560 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
314 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 181 sq.m.
  • Plot Area: 1264 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
67 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
30 000 € 220 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Plot Area: 2450 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
39 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
285 000 € 5 700 € / sq.m.

Other Taipalsaari, Finland

Taipalsaari, Finland Details
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 28
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2