Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
35 000 € 440 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 4449 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
78 000 € 540 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 58441 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
89 000 € 370 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
175 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 109 sq.m.
  • Plot Area: 918 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
69 000 € 580 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
238 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
217 000 € 1 230 € / sq.m.
  • Area: 177 sq.m.
  • Plot Area: 1221 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
105 000 € 700 € / sq.m.
  • Area: 149 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
119 000 € 1 370 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
130 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1560 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1