Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
40 000 € 670 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 1063 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
195 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 168 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
245 000 € 1 960 € / sq.m.
  • Area: 126 sq.m.
  • Plot Area: 1212 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
30 000 € 560 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 738 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
118 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 129 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
385 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
269 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 1031 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2