Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
328 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 181 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
77 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
69 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 131 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
245 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 921 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
373 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 223 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
425 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 1
For Sale
129 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Plot Area: 688 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
149 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 154 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
115 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 1177 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
159 000 € 1 220 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1561 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1