Compare properties

Real Estate in Finland

Found 3799 listings:
For Sale
155 000 € 1 550 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1433 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
135 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Plot Area: 14640 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
194 000 € 920 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 2380 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
75 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Plot Area: 1097 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
30 000 € 380 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
110 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 228 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
370 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 16500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
280 000 € 3 780 € / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 7550 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
155 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 920 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
25 000 € 280 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1281 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
75 000 € 750 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
69 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 1418 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
58 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1632 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3