Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
90 000 € 320 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 4150 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
85 000 € 530 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 295 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
185 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 121 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
93 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
700 000 € 5 830 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3