Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
330 000 € 5 080 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 118 sq.m.
  • Plot Area: 272 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
270 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3