Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
22 578 000 ₽ 161 300 ₽ / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
32 130 000 ₽ 153 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 1900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
Price on request
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 3025 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 1
For Sale
26 051 000 ₽ 190 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
Price on request
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 6