Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
21 710 000 ₽ 217 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
30 393 000 ₽ 152 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 5
For Sale
25 183 000 ₽ 90 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 277 sq.m.
  • Plot Area: 2230 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
34 735 000 ₽ 210 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 5
For Sale
15 631 000 ₽ 41 100 ₽ / sq.m.

Other Ionian Islands, Greece

Ionian Islands, Greece Details
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1