Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
2 200 000 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
320 000 € 2 090 € / sq.m.
  • Area: 153 sq.m.
  • Plot Area: 166 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
465 000 € 3 230 € / sq.m.
  • Area: 144 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
180 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
190 000 € 1 270 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
150 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1