Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
260 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 16000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
80 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 54 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
45 000 € 510 € / sq.m.
  • Area: 88 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
150 000 € 1 060 € / sq.m.
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 4160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
850 000 € 3 150 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4