Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
500 000 € 3 230 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 155 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
150 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 20 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 4
For Sale
360 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 250 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
350 000 € 3 500 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
92 000 € 1 280 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
340 000 € 4 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2