Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
55 000 € 730 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 140 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 430 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
320 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1480 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
300 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 620 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
520 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5