Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
450 000 € 2 650 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 137 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1650 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 7
For Sale
250 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 000 000 € 2 250 € / sq.m.
  • Area: 445 sq.m.
  • Plot Area: 6150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
300 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2380 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 000 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6