Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
220 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
170 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 240 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
290 000 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
210 000 € 1 170 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 4
For Sale
235 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Rooms: 4
For Sale
650 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4