Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
102 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
150 000 € 910 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 205 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
230 000 € 640 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 3585 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 8
For Sale
28 000 € 120 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 4
For Sale
180 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 45 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Rooms: 2
For Sale
55 000 € 850 € / sq.m.
  • Area: 65 sq.m.
  • Plot Area: 10 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2