Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
700 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Plot Area: 1949 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
100 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 40 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
245 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
100 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
265 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
105 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
200 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
180 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
260 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 198 sq.m.
  • Plot Area: 171 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
395 000 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
215 000 € 1 360 € / sq.m.
  • Area: 158 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2