Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
230 000 € 660 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 546 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
450 000 € 2 810 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
120 000 € 1 410 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
85 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
800 000 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
450 000 € 1 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
220 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
850 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
410 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 1335 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3