Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
425 000 € 2 020 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 000 000 € 2 040 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 7000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
Price on request
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 9
For Sale
290 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 309 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
220 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Rooms: 6
For Sale
Price on request
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
150 000 € 1 070 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 850 000 € 15 830 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 1126 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
600 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
250 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
95 000 € 1 230 € / sq.m.

Other Athens, Attica, Greece

Athens, Attica, Greece Details
  • Area: 77 sq.m.
  • Plot Area: 410 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2