Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
950 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 5500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
250 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
120 000 € 1 500 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
340 000 € 1 520 € / sq.m.
  • Area: 224 sq.m.
  • Plot Area: 5700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
150 000 € 1 720 € / sq.m.
  • Area: 87 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
310 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3