Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
1 060 000 € 5 050 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
85 000 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 43 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
For Sale
229 000 € 1 320 € / sq.m.

Other Irakleion, Crete, Greece

Irakleion, Crete, Greece Details
  • Area: 174 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
170 000 € 1 260 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 105 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3