Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
200 000 € 2 080 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 3
For Sale
380 000 € 1 900 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
240 000 € 3 200 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
165 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2