Compare properties

Real Estate in Greece

Found 41828 listings:
For Sale
175 000 € 970 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
349 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 4040 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 6 360 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 17500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
400 000 € 1 000 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
250 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 1378 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
120 000 € 860 € / sq.m.

Other Center, Central Macedonia, Greece

Center, Central Macedonia, Greece Details
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 619 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
380 000 € 2 680 € / sq.m.
  • Area: 142 sq.m.
  • Plot Area: 1152 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
550 000 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
650 000 € 6 770 € / sq.m.
  • Area: 96 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
15 000 € 710 € / sq.m.
  • Area: 21 sq.m.
  • Plot Area: 21 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
290 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2008 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3