Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
155 000 € 1 030 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
160 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 2 140 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 470 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 2
For Sale
300 000 € 1 340 € / sq.m.
  • Area: 224 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
250 000 € 2 360 € / sq.m.
  • Area: 106 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.