Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
250 000 € 1 200 € / sq.m.
  • Area: 208 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
330 000 € 1 100 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
160 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 544 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
220 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Plot Area: 342 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
27 000 € 240 € / sq.m.
  • Area: 111 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
580 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
300 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.