Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
55 000 € 610 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
45 000 € 900 € / sq.m.
  • Area: 50 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
70 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
50 000 € 630 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Rooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.