Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
295 000 € 2 840 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
175 000 € 1 580 € / sq.m.
  • Area: 111 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
149 000 € 550 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 2
For Sale
445 000 € 1 310 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 170 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 6
For Sale
600 000 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.