Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
240 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 2
For Sale
360 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
90 000 € 780 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
400 000 € 4 120 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
280 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
380 000 € 1 120 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.