Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
360 000 € 1 160 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 4
For Sale
165 000 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 100 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
185 000 € 2 310 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
220 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 7500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
750 000 € 2 530 € / sq.m.
  • Area: 296 sq.m.
  • Plot Area: 186 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 135 sq.m.
  • Plot Area: 280 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
330 000 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 4700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 5
For Sale
30 000 € 300 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 115 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
950 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.