Compare properties

Real estate in Greece on the map

Found 41828 listings:
For Sale
25 000 € 170 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
60 000 € 860 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
550 000 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2300 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 6
For Sale
900 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1

Location real estate in Spain on the map: residential, commercial, land.