Compare properties

Real Estate in Crete

Found 3561 listings:
For Sale
220 000 € 2 420 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 91 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 1
For Sale
300 000 € 1 360 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 370 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
300 000 € 1 670 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 180 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
Price on request

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 220 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
180 000 € 1 800 € / sq.m.

Other Chania, Crete, Greece

Chania, Crete, Greece Details
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 402 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Rooms: 1
For Sale
280 000 € 1 750 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 160 sq.m.
  • Storey: 1
  • Storeys count: 1
For Sale
73 000 € 600 € / sq.m.
  • Area: 122 sq.m.
  • Plot Area: 183 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3