Compare properties

Real Estate in Crete

Found 3561 listings:
For Sale
400 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 181 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
310 000 € 1 820 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 4
For Sale
500 000 € 2 630 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
270 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 187 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3