Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
650 000 € 3 940 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 150 000 € 11 060 € / sq.m.
  • Area: 104 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 300 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 181 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
980 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 12
For Sale
550 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 100 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
950 000 € 5 280 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 400 000 € 6 560 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 8
For Sale
2 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
9 000 000 € 9 000 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 7
For Sale
1 200 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2