Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
3 525 900 € 11 020 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
10 577 700 € 11 750 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 183500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 175 300 € 3 360 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storey: 3
  • Bedrooms: 3
For Sale
940 200 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
387 800 € 2 150 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 762 900 € 7 350 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
752 200 € 4 500 € / sq.m.
  • Area: 167 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 586 700 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 5