Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
2 800 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
800 000 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 980 000 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 18 hectares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 800 000 € 7 180 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 2530 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 500 000 € 14 440 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
490 000 € 3 860 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 150 000 € 8 600 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 3 hectares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
800 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 950 000 € 7 220 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
448 000 € 2 130 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
590 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
460 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
420 000 € 3 650 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5