Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
4 500 000 € 6 920 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
200 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
220 000 € 2 750 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
45 000 € 350 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 1
For Sale
210 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
139 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
260 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 3
For Sale
95 000 € 480 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2485 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
139 000 € 1 390 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 15500 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1