Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
585 000 € 2 710 € / sq.m.
  • Area: 216 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
980 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
790 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 500 000 € 14 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 000 000 € 6 670 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
8 000 000 € 10 130 € / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 33000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7