Compare properties

Real Estate in Italy

Found 7725 listings:
For Sale
2 600 000 € 5 780 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
1 700 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4